IMG 6cdfa6b3594b0d403c75f5c08887f9ce V
Γενικά Δράσεις Κοινωνία Πολιτισμός

Το πασχαλινό bazaar του σχολείου μας

Με πολύ μεγάλη επιτυχία στέφθηκε το πασχαλιάτικο  bazaar που πραγματοποίησε το Δημοτικό Σχολείο Δοκιμίου, την Παρασκευή 26/4/2024, στην πλατεία Δοκιμίου!!!

Τον συντονισμό του είχαν η διευθύντρια Ευφροσύνη Ζάχαρη και η εκπαιδευτικός Γιάννα Φραγκοπούλου. Ανεκτίμητη ήταν η βοήθεια των εκπαιδευτικών Αθανασίας Κορδάτου και Ειρήνης Σκανδάλου κατά την ημέρα του bazaar.

Ευχαριστούμε θερμά την κυρία Μαρία Καραγκούνη – Μπέστια, πρώην πρόεδρο του Συλλόγου Γονέων του σχολείου μας καθώς και τις κυρίες Γεωργία Πρωτογέρου-Ζάχαρη, Μαρία Κοκκότου, Θεοδώρα Γιώτη, Μαρίνα Τζαλοκώστα, Ρένα Κρανιά που πρόσφεραν πολύ γενναιόδωρα τα υλικά, το χρόνο και την γνώση τους για την κατασκευή και διακόσμηση  των προϊόντων του bazaar!!! Χωρίς την υποστήριξή τους δεν θα μπορούσε να υλοποιηθεί!!! Επίσης, ευχαριστούμε τον κ. Βαγγέλη Κοκκόνη για την προσφορά του σε υλικά και το Αρτοποιείο Κατσούπης Βασίλειος για τα προσφερόμενα αρτοσκευάσματα.

Κυρίως όμως, ευχαριστούμε θερμότατα εσάς τους γονείς του σχολείου μας αλλά και τους λοιπούς δημότες Δοκιμίου που ανταποκριθήκατε στο κάλεσμα και υποστηρίξατε πλήρως το εγχείρημά μας!

Όλοι μαζί θα καταφέρουμε να κάνουμε το σχολείο μας όσο καλύτερο γίνεται!!!

Σας ευχόμαστε ολόψυχα καλό Πάσχα με υγεία!!!

IMG 7d7ca6d5cd1fc4e917cf915cda048504 V

IMG b457b05bf038306e8d5c8722e40179de V