Digifest12 de v3

12ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής δημιουργίας

Dimotiko Dokimiou Agrinio EU
Η αφίσα μας

Με μια όμορφη παρουσίαση, παρόλα τα τεχνικά προβλήματα που παρουσιάστηκαν, το σχολείο μας έδωσε και φέτος το παρόν στο 12ο Μαθητικό Φεστιβάλ Ψηφιακής δημιουργίας για όλη την Δυτική Ελλάδα. Η συμμετοχή κάθε σχολείου ήταν καθαρά διαδικτυακή και η κάθε ομάδα είχε στη διάθεση της περίπου 10 λεπτά για να παρουσιάσει τη δουλεία της. Στην παρουσίαση του έργου έλαβαν μέρος οι μαθητές και οι μαθήτριες: Ιωάννα Τσιλίκα, Θοδωρής Τσαλοκώστας, Μαρία Ζαρκαδούλα, Στάθης Τρομπούκης, Θεοδώρα Τριάντη, Χρήστος Τσαλοκώστας και Λυγερή Ντελή. Τα σχόλια που λάβαμε από την οργανωτική επιτροπή αλλά και τους συμβούλους ήταν ιδιαίτερα εγκωμιαστικά. Ευελπιστούμε και του χρόνου να έχουμε παρουσία στο 13ο ΜΦΨΔ με φρέσκες και πρωτότυπες ιδέες.

Παρακάτω παρουσιάζονται σύνδεσμοι για την παρακολούθηση του video κάθε χώρας

Αυστρία

Βέλγιο